Dwufazowa kostka do wc Tytan leśny koszyczek 40g

Dwufazowa kostka do WC Tytan leśny koszyczek

Dwufazowa kostka do WC Tytan leśny koszyczek 40g jest doskonałym wyborem dla każdej toalety.

Dwufazowa kostka do WC Tytan leśny koszyczek

Miejscem, w którym zdecydowanie i szczególnie należy dbać o czystość, jest toaleta. Jest ona szczególnie narażona na szybki rozwój szkodliwych zarazków, bakterii, grzybów i pleśni.

Dwufazowa kostka do WC Tytan leśna przeznaczona jest do dbania o porządek w muszli ustępowej. Specjalnie dobrana kompozycja składników pozwala na osiągnięcie potrójnego działania. Kostka czyści, odświeża pozostawiając przyjemny leśny zapach i obfitą pianę. Skuteczna kostka do WC całkowicie odmienia standardy higieny i czystości i zaoszczędzi szorowania.

Dwufazowa kostka do WC Tytan zawieszana w specjalnym koszyczku zawiera substancje, które utrudniają osadzanie się kamienia. Kamień niszczy muszlę ustępową oraz może ułatwiać rozwój bakteriom i grzybom. Dzięki zawieszce do WC nasza toaleta będzie zawsze świeża, czysta, a nieprzyjemny zapach szybko się ulotni. 

Kostka do WC – działanie.

Kostka do WC Tytan leśna ma dwie fazy działania. W pierwszej czyści i odświeża, w drugiej pozostawia obfitą pianę. Dzięki temu mamy kompleksową ochronę toalety i rzadziej sięgamy po szczotkę do czyszczenia toalet. Uważamy. że będą Państwo zadowoleni z użycia naszej kostki. Po jej zastosowaniu nie zamienicie już jej na inną, chyba że zapach, by uniknąć monotonii. Do wyboru mamy kostki o zapachu lawendowym, leśnym, cytrynowym i morskim.

Dwufazowa kostka do WC Tytan gwarantuje czystość, ochronę przed bakteriami oraz miły leśny zapach po każdym spłukaniu. 

 

Informacje logistyczne:

Sztuk w kartonie: 24 szt.
Sztuk na palecie: 3360 szt.
Warstw na palecie: 10
Kartonów na warstwie: 14
Kod EAN produktu: 5 900 657 510 202
Kod EAN kartonu: 5 900 198 510 204
Indeks: T510200

Dołącz do nas na facebooku

Kontakt

Centrala

Tel: +48 61 877-03-31

Sekretariat

Tel: +48 61 877-18-71
kontakt@unia.pl

Dział Handlowy

Tel: +48 61 877-19-31
Fax: +48 61 878-07-75
d.s@unia.pl

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Katalog produktów Tytan

Katalog marek własnych