Dwufazowa kostka do WC Tytan morski zapas 40g

Dwufazowa kostka do WC Tytan morski zapas 40g jest doskonałym wyborem dla każdej toalety.

Dwufazowa kostka do WC Tytan morski zapas

Miejscem, w którym zdecydowanie i szczególnie należy dbać o czystość, jest toaleta. Jest ona szczególnie narażona na szybki rozwój szkodliwych zarazków, bakterii, grzybów i pleśni.

Dwufazowa kostka do WC Tytan morska przeznaczona jest do dbania o porządek w muszli ustępowej. Specjalnie dobrana kompozycja składników pozwala na osiągnięcie potrójnego działania. Kostka czyści, odświeża pozostawiając przyjemny morski zapach i obfitą pianę. Skuteczna kostka do WC całkowicie odmienia standardy higieny i czystości i zaoszczędzi szorowania.

Dwufazowa kostka do WC Tytan zawiera substancje, które utrudniają osadzanie się kamienia. Kamień niszczy muszlę ustępową oraz może ułatwiać rozwój bakteriom i grzybom. Dzięki zawieszce do WC nasza toaleta będzie zawsze świeża, czysta, a nieprzyjemny zapach szybko się ulotni.

Kostka do WC – działanie.

Kostka do WC Tytan morska ma dwie fazy działania. W pierwszej czyści i odświeża, w drugiej pozostawia obfitą pianę. Dzięki temu mamy kompleksową ochronę toalety i rzadziej sięgamy po szczotkę do czyszczenia toalet. Uważamy. że będą Państwo zadowoleni z użycia naszej kostki. Po jej zastosowaniu nie zamienicie już jej na inną, chyba że zapach, by uniknąć monotonii. Do wyboru mamy kostki o zapachu lawendowym, leśnym, cytrynowym i morskim.

Dwufazowa kostka do WC Tytan gwarantuje czystość, ochronę przed bakteriami oraz miły morski zapach po każdym spłukaniu.

Informacje logistyczne:

Sztuk w kartonie: 30 szt.
Sztuk na palecie: 14400 szt.
Warstw na palecie: 10
Kartonów na warstwie: 48
Kod EAN produktu: 5 900 657 511 308
Kod EAN kartonu: 5 900 198 511 300
Indeks: T511300

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

Dołącz do nas na facebooku

Kontakt

Centrala

Tel: +48 61 877-03-31

Sekretariat

Tel: +48 61 877-18-71
kontakt@unia.pl

Dział Handlowy

Tel: +48 61 877-19-31
Fax: +48 61 878-07-75
d.s@unia.pl

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Katalog produktów Tytan

Katalog marek własnych