Czterofunkcyjna zawieszka do WC Tytan Green Water jest doskonałym wyborem dla każdej toalety.

Kostki TYTAN są produkowane w trosce o środowisko naturalne!
– w swoim składzie nie zawierają fosforanów, co oznacza, że są bardziej przyjazne środowisku;
– folia blistrowa wyprodukowana jest w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu;
– koszyczek jest wykonany do 30% z regranulatu;
– etykieta, wyprodukowana jest w 91,6% włókien pochodzących z recyklingu;
– opakowanie nadające się do ponownego przetworzenia;
– zmodyfikowana receptura pozwala na większą ilość spłukań tj. 250;

Czterofunkcyjna zawieszka do WC Tytan Green Water – opis.

Czterofunkcyjna zawieszka Tytan Green Water czyści, odświeża, zapobiega osadzaniu się kamienia. Dlatego też można ją dopasować do każdej muszli ustępowej. Poza tym jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy ją zawiesić na brzegu toalety a siła naszej kostki zaczne działać. Dodatkowym atutem kostki Green Water jest fakt, że barwi wodę na zielono zwiększając jej walory estetyczne.

Głównym powodem stosowania zawieszki do WC jest wygoda użytkowania oraz czystość i świeżość po każdym spłukaniu bez konieczności szorowania szczotką do toalety. Czterema funkcjami jakie oferujemy Państwu poprzez nasz produkt są: dokładna czystość, dezynfekcja, świeży aromat i zapobieganie osadzaniu się kamienia. Zielona barwa wody pozostaje naturalnie nie bez znaczenia. Daje dodatkowy efekt świeżości i czystości.

Zasada działania zawieszki.

Wiadomo, że czystość i świeżość w toalecie to nie tylko kwestia estetyki. Jest to również, a raczej przede wszystkim higiena i bezpieczeństwo. Osad, który gromadzi się na ścianach muszli jest rajem dla rozwoju bakterii i wirusów, grzybów i pleśni. Idzie za tym bezpośrednio zagrożenie dla zdrowia. Mimo szorowania szczotką i stosowania płynu do WC nie zapewnimy ochrony przed mikrobami. Tu z odsieczą przychodzi nam czterofunkcyjna zawieszka do WC Tytan Green Water, która działa przy kontakcie z wodą podczas i po każdym spłukaniu. Zamienia ją w specjalistyczny płyn obmywający ścianki toalety. Co za tym idzie, nie pozwala na rozwój flory bakteryjnej oraz grzybów i pleśni. Możemy spać spokojnie z myślą, że nasza toaleta jest wolna nie tylko od zabrudzeń, ale również od wirusów, bakterii, pleśni i grzybów.

Ponadto czterofunkcyjna zawieszka Green Water zapewnia nietuzinkową jakość działania przy bardzo konkurencyjnej cenie. Dzięki temu możemy pochwalić się dobrymi opiniami naszych klientów. Ci, którzy decydują się raz na nasz produkt, chwalą go sobie i zostają z nami na dłużej.

Informacje logistyczne:

Sztuk w kartonie: 10 szt.
Sztuk na palecie: 1260 szt.
Warstw na palecie: 7
Kartonów na warstwie: 18
Kod EAN produktu: 5 900 657 513 210
Kod EAN kartonu: 5 900 198 513 212
Indeks: T51321

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

Dołącz do nas na facebooku

Kontakt

Centrala

Tel: +48 61 877-03-31

Sekretariat

Tel: +48 61 877-18-71
kontakt@unia.pl

Dział Handlowy

Tel: +48 61 877-19-31
Fax: +48 61 878-07-75
d.s@unia.pl

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Dostarczamy nasze produkty między innymi do miast takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Rzeszów, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Gliwice, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Elbląg, Dąbrowa Górnicza, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Jaworzno, Słupsk, Jastrzębie Zdrój, Nowy Sącz, Jelenia Góran, Siedlce, Mysłowice, Piła, Konin, Piotrków Trybunalski, Ostrów Wielkopolski, Lubin, Inowrocław, Suwałki, Stargard, Gniezno, Ostrowiec Świętokrzyski, Siemianowice Śląskie, Głogów, Pabianice, Żory, Pruszków, Leszno, Zamość, Łomża, Tarnowskie Góry, Ełk, Tomaszów Mazowiecki, Chełm, Mielec, Tczew, Kędzierzyn-Koźle, Przemyśl, Stalowa Wola, Biała Podlaska, Bełchatów, Świdnica, Będzin, Zgierz, Piekary Śląskie, Racibórz, Legionowo, Ostrołęka, Rumia, Piaseczno, Świętochłowice, Wejherowo, Sopot, Tarnowo Podgórne, Konstancin, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Skierniewice, Starachowice, Starogard Gdański, Puławy, Tarnobrzeg, Kołobrzeg, Krosno, Radomski, Dębica, Otwock, Ciechanów

Katalog produktów Tytan

Katalog marek własnych