Do łazienek

Płyn do czyszczenia i dezynfekcji łazienki Tytan kamień i rdza spray 500g

Płyn do czyszczenia i dezynfekcji łazienki Tytan kamień i rdza zapas 500g

Płyn do czyszczenia i dezynfekcji łazienki Tytan kamień i rdza 5kg

Żel do mycia łazienek Tytan kamień i rdza 500g

Mleczko do czyszczenia łazienki Tytan spray 500g

Pianka do mycia łazienek Tytan anty kamień spray 500 g

Płyn do mycia kabin prysznicowych Tytan spray 500g
Płyn do mycia kabin prysznicowych Tytan 5kg
Płyn do mycia glazury, terakoty, PCV antystatyczny Tytan 1,0kg
Płyn do mycia glazury, terakoty, PCV antystatyczny Tytan 5kg
Mydło w płynie LIGIA zapach bzu 5kg
Mydło w płynie LIGIA zapach kwiaty polne 5kg
Mydło w płynie LIGIA zapach brzoskwiniowy 5kg
Każdy z nas lubi to uczucie, gdy nasza łazienka wręcz lśni. To oczywiste! Pewnie nie raz zastanawiali się Państwo co zrobić, by właśnie tak było! Czyszczenie łazienki to mozolna i czasochłonna praca. Nikt nie lubi zmagania się z zabrudzeniami, uporczywymi zaciekami, brudem, osadami z mydła czy kamieniem. Jednak jeśli posiadamy odpowiednie środki czystości do łazienek i przygotujemy się odpowiednio, to zajęcie nie będzie aż takie straszne! 

Jeśli stworzymy sobie odpowiedni plan działania, w tym wyróżnimy czynności, które stopniowo będziemy wykonywać oraz zaopatrzymy się w odpowiednie preparaty ułatwiające te zadania, sprzątnie łazienki pójdzie nam szybko, przyjemnie, a przede wszystkim skutecznie! Zastanawiacie się pewnie, jak często powinniście czyścić swoją łazienkę? Radzimy, aby najważniejsze elementy łazienki czyścić codziennie lub conajmniej co dwa dni, a gruntowne czyszczenie przeprowadzać raz w tygodniu, gwarantuje to zapobieganie rozmnażaniu się bakterii!

 Jednym z najczęściej używanych elementów w łazience jest umywalka, dlatego warto zadbać by była ona zawsze czysta! To na niej najczęściej widoczne są zacieki, osady z mydła, czy kamienne naloty, na których gromadzą się skupiska bakterii. Do wyczyszczenia tych zabrudzeń najlepiej sprawdzi się nawilżona ściereczka z mikrofibry i odpowiedni detergent, który mogą Państwo znaleźć u nas w sklepie! Aby odkamienić niektóre elementy wyposażenia łazienki, proponujemy użycie specjalnych preparatów do odkamieniania, które znajdziecie w naszej ofercie!

Często nieestetyczne zacieki czy zanieczyszczenia dostrzegamy na naszej wannie czy w kabinie prysznicowej. Jeśli zastanawiają się Państwo jak temu zaradzić, polecamy środki czystości, w tym mleczka i płyny do łazienek, marki Tytan. Produkty te zostały tak skomponowane, aby nie rysować, ale nawet by nadawać połysk wyposażeniu łazienki. Jeśli nie chcemy, by w naszej kabinie powstały niechciane zabrudzenia, trudne do usunięcia, najlepiej by było, gdyby każdy po wyjściu z prysznica wycierał kabinę do sucha. Być może to uciążliwe, ale z pewnością przyniesie pożadane wyniki. Sprawdzcie Państwo, a na pewno nie pożałujecie! 

 

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Pozostałe kategorie produktów

Dołącz do nas na facebooku

Kontakt

Centrala

Tel: +48 61 877-03-31

Sekretariat

Tel: +48 61 877-18-71
kontakt@unia.pl

Dział Handlowy

Tel: +48 61 877-19-31
Fax: +48 61 878-07-75
d.s@unia.pl

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Dostarczamy nasze produkty między innymi do miast takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Rzeszów, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Gliwice, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Elbląg, Dąbrowa Górnicza, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Jaworzno, Słupsk, Jastrzębie Zdrój, Nowy Sącz, Jelenia Góran, Siedlce, Mysłowice, Piła, Konin, Piotrków Trybunalski, Ostrów Wielkopolski, Lubin, Inowrocław, Suwałki, Stargard, Gniezno, Ostrowiec Świętokrzyski, Siemianowice Śląskie, Głogów, Pabianice, Żory, Pruszków, Leszno, Zamość, Łomża, Tarnowskie Góry, Ełk, Tomaszów Mazowiecki, Chełm, Mielec, Tczew, Kędzierzyn-Koźle, Przemyśl, Stalowa Wola, Biała Podlaska, Bełchatów, Świdnica, Będzin, Zgierz, Piekary Śląskie, Racibórz, Legionowo, Ostrołęka, Rumia, Piaseczno, Świętochłowice, Wejherowo, Sopot, Tarnowo Podgórne, Konstancin, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Skierniewice, Starachowice, Starogard Gdański, Puławy, Tarnobrzeg, Kołobrzeg, Krosno, Radomski, Dębica, Otwock, Ciechanów

Katalog produktów Tytan

Katalog marek własnych