T53020 Kostka do spłuczki barwiąca wodę Tytan Blue Water 2x50g kwadrat

Kostka do spłuczki barwiąca wodę Tytan Blue Water zapewni czystą, bezpieczną i pozbawioną kamienia toaletę w dobrej cenie.

Kostka do spłuczki barwiąca wodę Tytan Blue Water – opis

Nasza kostka kostka do spłuczki barwiąca wodę Tytan Blue Water dba o higienę w twojej toalecie. Zapobiega osadzaniu się kamienia, odświeża a dodatkowo barwi wodę na ładny, niebieski kolor! To kostka nowej generacji, do której przekonasz się już po pierwszym użyciu!

Miejscem, w którym zdecydowanie i szczególnie należy dbać o czystość, jest toaleta. Z racji tego jest szczególnie narażona na szybki i nieustanny rozwój szkodliwych zarazków, bakterii, grzybów i pleśni.

Naturalnie kostka do spłuczki barwiąca wodę Tytan Blue Water przeznaczona jest do urządzeń sanitarnych. Specjalnie dobrana kompozycja składników pozwala na osiągnięcie potrójnego działania. Kostka czyści, odświeża i barwi wodę na niebieski. Dodatkowo zapobiega powstawaniu kamienia. Kostka do WC jest wynalazkiem niemal równie rewolucyjnym jak toaleta ze spłuczką. Pojawiła się w połowie lat 60-tych XX wieku. Całkowicie odmieniła standardy higieny i czystości. Ponadto poprawiła warunki sanitarne w toaletach i zaoszczędził szorowania.

Kostka do spłuczki barwiąca wodę Tytan Blue Water – działanie

Kostka do spłuczki barwiąca wodę Tytan Blue Water umieszczana w spłuczce odświeża oraz w niewielkim stopniu czyści wnętrze muszli. W dodatku kostka do wc zawiera substancje, które zapobiegają osadzaniu się kamienia. Kamień, jak wiadomo niszczy urządzenie oraz może  ułatwiać rozwój bakteriom i grzybom. Dzięki zawieszce do WC nasza toaleta będzie zawsze świeża, czysta, a nieprzyjemny zapach szybko się ulotni. Wynika to z faktu, że za każdym spłukaniem woda zamieni się w płyn oddziałujący na powierzchnię muszli. Poza tym, że oczyści ją i zdezynfekuje to jeszcze pozostawi wodę w pięknym odcieniu niebieskiego.

Nasza kostka do WC ma trzy fazy działania. W pierwszej dezynfekuje i czyści, w drugiej barwi wodę i odświeża toaletę, natomiast w trzeciej zapobiega powstawaniu kamienia. Dzięki temu mamy kompleksową ochronę toalety i rzadziej sięgamy po szczotkę do czyszczenia toalet. Stąd bezpośrednio wynika nasze zadowolenie, że oferujemy Państwu tak nowatorski produkt. Również Państwo będą zadowoleni z użycia naszej kostki. Dlatego też, po jej zastosowaniu nie zamienisz już jej na inną, chyba że tylko zmienisz zapach, by uniknąć monotonii.

Dlaczego nasza kostka toaletowa…

Kostka do spłuczki barwiąca wodę Tytan Blue Water gwarantuje czystość, ochronę przed bakteriami oraz miły, niebieski kolor po każdym spłukaniu. Co za tym idzie, uprzyjemni Ci to każdy pobyt w toalecie.

Informacje logistyczne:

Sztuk w kartonie: 20 szt
Sztuk na palecie: 4000 szt
Warstw na palecie: 10
Kartonów na warstwie: 20
Kod EAN produktu: 5 900 657 530 200
Kod EAN kartonu: 5 900 198 530 202
Indeks: T53020

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

Dołącz do nas na facebooku

Kontakt

Centrala

Tel: +48 61 877-03-31

Sekretariat

Tel: +48 61 877-18-71
kontakt@unia.pl

Dział Handlowy

Tel: +48 61 877-19-31
Fax: +48 61 878-07-75
d.s@unia.pl

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Katalog produktów Tytan

Katalog marek własnych