Mleczko do czyszczenia łazienki Tytan spray 500g

Mleczko do czyszczenia łazienki Tytan spray 500g jest doskołym środkiem by utrzymać czystość w łazience w świetnej cenie.

Mleczko do czyszczenia łazienki Tytan spray- opis

Mleczko do czyszczenia łazienki Tytan jest szczególnie przydatne w utrzymaniu czystości w łazience. Środek bez trudu usuwa osady z kamienia, rdzy, mydła oraz zacieki wodne, tłuste plamy i inny brud. Przeznaczony jest do mycia glazury, terakoty, szkła, plastiku (kabin prysznicowych) jak również powierzchni z chromu, stali nierdzewnej (zlewozmywaki) blatów, okapów, umywalek, wanien i innych. Łatwo się spłukuje, czyszczonym powierzchnią przywraca połysk, a dodatkowo pozostawia świeży i przyjemny zapach.

Mleczko w sprayu jest idealnym środkiem do czyszczenia łazienki, dzięki świetnej recepturze. Nie wymaga szorowania. Zaaplikujesz ją w wygodny sposób rozpylając na czyszczoną powierzchnię. Usuniesz każdy, nawet najbardziej uciążliwy brud w postaci kamienia wodnego czy osadów z mydła. Doczyścisz każdą powierzchnię w łazience. Bez problemu możesz stosować je na powierzchnie emaliowane czy ceramiczne jak również do zlewozmywaków, wanien i brodzików metalowych.

Mleczko do czyszczenia łazienki – działanie.

Po dokładnym spłukaniu nie zostawisz po mleczku żadnych smug i zapewnisz czyszczonej powierzchni czystość i piękny połysk. Poza tym osiągniesz również przyjemną woń.

Kolejny ergonomiczny atut mleczka Tytan w sprayu to butelka, która świetnie leży w dłoni i łatwo się z niej aplikuje. Jest przy tym delikatne dla rąk, co stawia go jeszcze wyżej w hierarchii środków wysokiej jakości.

Mleczko jest środkiem zdecydowanie mniej inwazyjnym od pasty do czyszczenia. Pasty, zarówno drobnoziarniste i gruboziarniste, mogą niszczyć emaliowaną powierzchnię. Dlatego też mleczko wygrywa z nimi, zwłaszcza w przypadku zabrudzeń, które nie wniknęły w strukturę czyszczonej powierzchni. Trudne zabrudzenia możemy pozostawić działaniu mleczka na dłużej i po czasie przetrzeć oraz spłukać. To co niemożliwe dla płynów uniwersalnych, jest idealnie dedykowane dla naszego mleczka.

Mimo wszystko jednak należy pamiętać by nie stosować mleczka Tytan do linoleum oraz materiałów tekstylnych. Jeśli nie jesteś pewny, czy mleczko nie uszkodzi Twojej powierzchni, zastosuj ją na niewielkim fragmencie.

Dlaczego mleczko Tytan…

Podsumowując, mleczko do czyszczenia łazienki Tytan stanowi nieodzowny środek każdej gospodyni lub gospodarza domu. Jest bardzo wygodna w aplikacji i do nabycia w świetnej cenie.

Informacje logistyczne:

Sztuk w kartonie: 12 szt.
Sztuk na palecie: 780 szt.
Warstw na palecie: 5
Kartonów na warstwie: 13
Kod EAN produktu: 5 900 657 216 203
Kod EAN kartonu: 5 900 198 216 205
Indeks: P21620

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

Dołącz do nas na facebooku

Kontakt

Centrala

Tel: +48 61 877-03-31

Sekretariat

Tel: +48 61 877-18-71
kontakt@unia.pl

Dział Handlowy

Tel: +48 61 877-19-31
Fax: +48 61 878-07-75
d.s@unia.pl

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Dostarczamy nasze produkty między innymi do miast takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Rzeszów, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Gliwice, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Elbląg, Dąbrowa Górnicza, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Jaworzno, Słupsk, Jastrzębie Zdrój, Nowy Sącz, Jelenia Góran, Siedlce, Mysłowice, Piła, Konin, Piotrków Trybunalski, Ostrów Wielkopolski, Lubin, Inowrocław, Suwałki, Stargard, Gniezno, Ostrowiec Świętokrzyski, Siemianowice Śląskie, Głogów, Pabianice, Żory, Pruszków, Leszno, Zamość, Łomża, Tarnowskie Góry, Ełk, Tomaszów Mazowiecki, Chełm, Mielec, Tczew, Kędzierzyn-Koźle, Przemyśl, Stalowa Wola, Biała Podlaska, Bełchatów, Świdnica, Będzin, Zgierz, Piekary Śląskie, Racibórz, Legionowo, Ostrołęka, Rumia, Piaseczno, Świętochłowice, Wejherowo, Sopot, Tarnowo Podgórne, Konstancin, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Skierniewice, Starachowice, Starogard Gdański, Puławy, Tarnobrzeg, Kołobrzeg, Krosno, Radomski, Dębica, Otwock, Ciechanów

Katalog produktów Tytan

Katalog marek własnych