Mleczko do czyszczenia Tytan cytrynka 900g

P21720 mleczko do czyszczenia Tytan lemon 900g

Mleczko do czyszczenia Tytan cytrynka 900g jest doskonałym środkiem do utrzymania czystości w kuchni czy łazience i jest w świetnej cenie.

Mleczko do czyszczenia Tytan cytrynka – opis

Mleczko do czyszczenia Tytan skutecznie usuwa najbardziej oporny brud, tłuszcz, osady z mydła i inne zabrudzenia. Nie niszczy i nie rysuje powierzchni. Doskonale sprawdza się w czyszczeniu blatów kuchennych, kuchenek gazowych i elektrycznych, wanien, brodzików, umywalek, zlewozmywaków, glazury, terakoty i wszelkich powierzchni ceramicznych i emaliowanych. Po zastosowaniu pozostawia orzeźwiający zapach.

Mleczko Tytan jest idealnym środkiem do czyszczenia kuchni, łazienki i innych pomieszczeń, dzięki świetnej recepturze. Nie wymaga szorowania. Usuniesz każdy, nawet najbardziej uciążliwy brud w postaci kamienia wodnego, osadów z mydła czy przypalonego tłuszczu lub resztek jedzenia. Doczyścisz każdą powierzchnię w kuchni czy w łazience. Bez problemu możesz stosować je na powierzchnie emaliowane czy ceramiczne jak również na metalowe zlewozmywaki, wanny i brodziki.

Mleczko do czyszczenia Tytan – działanie.

Po dokładnym spłukaniu nie zostawisz po mleczku żadnych smug i zapewnisz czyszczonej powierzchni czystość i piękny połysk. Poza tym osiągniesz również przyjemną cytrynową woń.

Mleczko jest środkiem zdecydowanie mniej inwazyjnym od pasty do czyszczenia. Pasty, zarówno drobnoziarniste i gruboziarniste, mogą niszczyć emaliowaną powierzchnię. Dlatego też mleczko wygrywa z nimi, zwłaszcza w przypadku zabrudzeń, które nie wniknęły w strukturę czyszczonej powierzchni. Trudne zabrudzenia możemy pozostawić działaniu mleczka na dłużej i po czasie przetrzeć oraz spłukać. To co niemożliwe dla płynów uniwersalnych, jest idealnie dedykowane dla naszego mleczka. Będzie ono bezwzględne dla zabrudzeń, ale delikatne dla czyszczonych materiałów i Twoich rąk.

Mimo wszystko jednak należy pamiętać by nie stosować mleczka Tytan do linoleum oraz materiałów tekstylnych. Jeśli nie jesteś pewny, czy mleczko nie uszkodzi Twojej powierzchni, zastosuj ją na niewielkim fragmencie.

Dlaczego mleczko Tytan…

Podsumowując, mleczko do czyszczenia Tytan cytrynka stanowi nieodzowny środek każdej gospodyni lub gospodarza domu. Jest bardzo wygodna w aplikacji i do nabycia w świetnej cenie. Spróbuj a z pewnością nie pożałujesz i zostaniesz z nami na dłużej.

Informacje logistyczne:

Sztuk w kartonie: 12 szt.
Sztuk na palecie: 720 szt.
Warstw na palecie: 4
Kartonów na warstwie: 15
Kod EAN produktu: 5 900 657 217 200
Kod EAN kartonu: 5 900 198 217 202
Indeks: P21720

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

Dołącz do nas na facebooku

Kontakt

Centrala

Tel: +48 61 877-03-31

Sekretariat

Tel: +48 61 877-18-71
kontakt@unia.pl

Dział Handlowy

Tel: +48 61 877-19-31
Fax: +48 61 878-07-75
d.s@unia.pl

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Dostarczamy nasze produkty między innymi do miast takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Rzeszów, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Gliwice, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Elbląg, Dąbrowa Górnicza, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Jaworzno, Słupsk, Jastrzębie Zdrój, Nowy Sącz, Jelenia Góran, Siedlce, Mysłowice, Piła, Konin, Piotrków Trybunalski, Ostrów Wielkopolski, Lubin, Inowrocław, Suwałki, Stargard, Gniezno, Ostrowiec Świętokrzyski, Siemianowice Śląskie, Głogów, Pabianice, Żory, Pruszków, Leszno, Zamość, Łomża, Tarnowskie Góry, Ełk, Tomaszów Mazowiecki, Chełm, Mielec, Tczew, Kędzierzyn-Koźle, Przemyśl, Stalowa Wola, Biała Podlaska, Bełchatów, Świdnica, Będzin, Zgierz, Piekary Śląskie, Racibórz, Legionowo, Ostrołęka, Rumia, Piaseczno, Świętochłowice, Wejherowo, Sopot, Tarnowo Podgórne, Konstancin, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Skierniewice, Starachowice, Starogard Gdański, Puławy, Tarnobrzeg, Kołobrzeg, Krosno, Radomski, Dębica, Otwock, Ciechanów

Katalog produktów Tytan

Katalog marek własnych