Mleczko uniwersalne do czyszczenia Tytan spray 500g

P21420 mleczko uniwersalne do czyszczenia Tytan spray 500g (1) 24032023

Mleczko uniwersalne do czyszczenia Tytan spray 500g jest doskonałym środkiem, z którym utrzymasz czystość i świeżość w łazience, kuchni i innych pomieszczeniach.

Mleczko uniwersalne do czyszczenia Tytan spray – opis.

Mleczko uniwersalne do czyszczenia Tytan przeznaczone jest do czyszczenia powierzchni zmywalnych takich jak szafki, blaty kuchenne, zlewozmywaki, kuchenki, lodówki, wanny, umywalki, brodziki, podłogi, ramy okienne, parapety, meble ogrodowe, klatki schodowe. Dzięki zastosowaniu rozpylacza umożliwia proste naniesienie środka w miejscach trudno dostępnych np. narożniki, powierzchnie pionowe. Z Tytanem sprzątanie stanie się przyjemnością.

Mleczko Tytan jest idealnym środkiem do czyszczenia kuchni, łazienki i innych pomieszczeń, dzięki świetnej recepturze. Nie wymaga szorowania. Usuniesz każdy, nawet najbardziej uciążliwy brud w postaci kamienia wodnego, osadów z mydła czy przypalonego tłuszczu lub resztek jedzenia. Doczyścisz każdą powierzchnię w kuchni czy w łazience. Bez problemu możesz stosować je na powierzchnie emaliowane czy ceramiczne jak również na metalowe zlewozmywaki, wanny i brodziki.

Mleczko do czyszczenia Tytan – działanie.

Po dokładnym spłukaniu nie zostawisz po mleczku żadnych smug i zapewnisz czyszczonej powierzchni czystość i piękny połysk. Poza tym osiągniesz również przyjemną woń. Bardzo wygodna jest aplikacja mleczka.

Mleczko jest środkiem zdecydowanie mniej inwazyjnym od pasty do czyszczenia. Pasty, zarówno drobnoziarniste i gruboziarniste, mogą niszczyć emaliowaną powierzchnię. Dlatego też mleczko wygrywa z nimi, zwłaszcza w przypadku zabrudzeń, które nie wniknęły w strukturę czyszczonej powierzchni. Trudne zabrudzenia możemy pozostawić działaniu mleczka na dłużej i po czasie przetrzeć oraz spłukać. To co niemożliwe dla płynów uniwersalnych, jest idealnie dedykowane dla naszego mleczka. Będzie ono bezwzględne dla zabrudzeń, ale delikatne dla czyszczonych materiałów i Twoich rąk.

Mimo wszystko jednak należy pamiętać by nie stosować mleczka Tytan do linoleum oraz materiałów tekstylnych. Jeśli nie jesteś pewny, czy mleczko nie uszkodzi Twojej powierzchni, zastosuj ją na niewielkim fragmencie.

Dlaczego mleczko Tytan…

Podsumowując, mleczko uniwersalne do czyszczenia Tytan stanowi nieodzowny środek każdej gospodyni lub gospodarza domu. Jest bardzo wygodna w aplikacji i do nabycia w świetnej cenie. Spróbuj a z pewnością nie pożałujesz i zostaniesz z nami na dłużej.

Informacje logistyczne:

Sztuk w kartonie: 12 szt.
Sztuk na palecie: 780 szt.
Warstw na palecie: 5
Kartonów na warstwie: 13
Kod EAN produktu: 5 900 657 214 209
Kod EAN kartonu: 5 900 198 214 201
Indeks: P21420

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

Dołącz do nas na facebooku

Kontakt

Centrala

Tel: +48 61 877-03-31

Sekretariat

Tel: +48 61 877-18-71
kontakt@unia.pl

Dział Handlowy

Tel: +48 61 877-19-31
Fax: +48 61 878-07-75
d.s@unia.pl

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Dostarczamy nasze produkty między innymi do miast takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Rzeszów, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Gliwice, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Elbląg, Dąbrowa Górnicza, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Jaworzno, Słupsk, Jastrzębie Zdrój, Nowy Sącz, Jelenia Góran, Siedlce, Mysłowice, Piła, Konin, Piotrków Trybunalski, Ostrów Wielkopolski, Lubin, Inowrocław, Suwałki, Stargard, Gniezno, Ostrowiec Świętokrzyski, Siemianowice Śląskie, Głogów, Pabianice, Żory, Pruszków, Leszno, Zamość, Łomża, Tarnowskie Góry, Ełk, Tomaszów Mazowiecki, Chełm, Mielec, Tczew, Kędzierzyn-Koźle, Przemyśl, Stalowa Wola, Biała Podlaska, Bełchatów, Świdnica, Będzin, Zgierz, Piekary Śląskie, Racibórz, Legionowo, Ostrołęka, Rumia, Piaseczno, Świętochłowice, Wejherowo, Sopot, Tarnowo Podgórne, Konstancin, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Skierniewice, Starachowice, Starogard Gdański, Puławy, Tarnobrzeg, Kołobrzeg, Krosno, Radomski, Dębica, Otwock, Ciechanów

Katalog produktów Tytan

Katalog marek własnych