Mydło w płynie LIGIA zapach brzoskwiniowy 5kg

P34160 perłowe mydło w płynie Ligia brzoskwiniowe 5,0kg

Mydło w płynie Ligia zapach brzoskwiniowy 5kg jest świetnym, ekonomicznym rozwiązaniem dla czystych i bezpiecznych rąk.

Mydło w płynie Ligia zapach brzoskwiniowy – opis

Mydło w płynie Ligia zawiera łagodne substancje myjące, które nie podrażniają skóry. Chronią skórę przed nadmiernym wysuszaniem a jednocześnie nawilżają ją, nadając pożądaną miękkość.

Podczas mycia naszym mydłem wystarczy, że naniesiesz odrobinę na dłonie a następnie rozprowadzisz, umyjesz i dokładnie spłuczesz. Wygoda i bezpieczeństwo dla rąk to podstawa naszego produktu.

Mydło w płynie vs. mydło w pianie

Mydła w płynie są zdecydowanie bardziej popularne od mydeł w pianie, choć te ostatnie w ostatnim czasie zyskują coraz większe grono zwolenników. Oferta mydeł w płynie jest zdecydowanie większa niż mydeł w pianie. Jest to spowodowane tym, że mydło w płynie jest zdecydowanie dłużej na rynku. Z tych względów, mydło w płynie jest również tańsze niż mydło w pianie. Mydło w płynie ma wadę… Do namydlenia rąk i spłukania mydła w płynie trzeba użyć więcej wody niż w przypadku mydła w pianie. Mimo to zdecydowanie mydło w płynie wiedzie prym.

Największe zalety mydła w płynie to duża dostępność, szeroka oferta, niskie ceny a także i to bardzo istotne – szerszy wybór dozowników.

Mydło w płynie vs mydło w kostce

Warto zwrócić uwagę na znaczącą przewagę mydła nad mydłem w kostce. Mydłem w kostce źle się myje i wyślizguje się z rąk. Ponadto konieczne jest okresowe mycie mydelniczki i jeszcze mydło w kostce rozpuszcza się gdy tylko nawet leży w mydelniczce i dostanie odrobiny wody.

Mydło w płynie Ligia zapach brzoskwiniowy – co zapewnia…

Najważniejszym atutem naszego produktu jest jego skuteczność w usuwaniu nawet uciążliwych zabrudzeń rąk przy jednoczesnej ich ochronie przeciwbakteryjnej. Kolejnym bardzo ważnym jest naturalnie fakt, że nie podrażnia ono skóry i w dodatku ją nawilża. Pozostawia jeszcze przy tym miły brzoskwiniowy zapach.

Poza tym mydło Ligia jest w świetnej cenie i w dużym opakowaniu, które na długo wystarczy.

Informacje logistyczne:

Sztuk na palecie: 114 szt.
Warstw na palecie: 3
Kartonów na warstwie: 38
Kod EAN produktu: 5 900 657 034 166
Indeks: P34160

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

Dołącz do nas na facebooku

Kontakt

Centrala

Tel: +48 61 877-03-31

Sekretariat

Tel: +48 61 877-18-71
kontakt@unia.pl

Dział Handlowy

Tel: +48 61 877-19-31
Fax: +48 61 878-07-75
d.s@unia.pl

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Dostarczamy nasze produkty między innymi do miast takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Rzeszów, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Gliwice, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Elbląg, Dąbrowa Górnicza, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Jaworzno, Słupsk, Jastrzębie Zdrój, Nowy Sącz, Jelenia Góran, Siedlce, Mysłowice, Piła, Konin, Piotrków Trybunalski, Ostrów Wielkopolski, Lubin, Inowrocław, Suwałki, Stargard, Gniezno, Ostrowiec Świętokrzyski, Siemianowice Śląskie, Głogów, Pabianice, Żory, Pruszków, Leszno, Zamość, Łomża, Tarnowskie Góry, Ełk, Tomaszów Mazowiecki, Chełm, Mielec, Tczew, Kędzierzyn-Koźle, Przemyśl, Stalowa Wola, Biała Podlaska, Bełchatów, Świdnica, Będzin, Zgierz, Piekary Śląskie, Racibórz, Legionowo, Ostrołęka, Rumia, Piaseczno, Świętochłowice, Wejherowo, Sopot, Tarnowo Podgórne, Konstancin, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Skierniewice, Starachowice, Starogard Gdański, Puławy, Tarnobrzeg, Kołobrzeg, Krosno, Radomski, Dębica, Otwock, Ciechanów

Katalog produktów Tytan

Katalog marek własnych