Mydło w płynie LIGIA zapach bzu 5kg

P34140 perłowe mydło w płynie zapach bzu 5,0kg

Mydło w płynie Ligia zapach bzu 5kg jest świetnym, ekonomicznym rozwiązaniem dla czystych i bezpiecznych rąk.

Mydło w płynie Ligia zapach bzu – opis

Mydło w płynie Ligia zawiera łagodne substancje myjące, które nie podrażniają skóry. Chronią skórę przed nadmiernym wysuszaniem a jednocześnie nawilżają ją, nadając pożądaną miękkość.

Podczas mycia naszym mydłem wystarczy, że naniesiesz odrobinę na dłonie a następnie rozprowadzisz, umyjesz i dokładnie spłuczesz. Wygoda i bezpieczeństwo dla rąk to podstawa naszego produktu.

Mydło w płynie vs. mydło w pianie

Mydła w płynie są zdecydowanie bardziej popularne od mydeł w pianie, choć te ostatnie w ostatnim czasie zyskują coraz większe grono zwolenników. Oferta mydeł w płynie jest zdecydowanie większa niż mydeł w pianie. Jest to spowodowane tym, że mydło w płynie jest zdecydowanie dłużej na rynku. Z tych względów, mydło w płynie jest również tańsze niż mydło w pianie. Mydło w płynie ma wadę… Do namydlenia rąk i spłukania mydła w płynie trzeba użyć więcej wody niż w przypadku mydła w pianie. Mimo to zdecydowanie mydło w płynie wiedzie prym.

Największe zalety mydła w płynie to duża dostępność, szeroka oferta, niskie ceny a także i to bardzo istotne – szerszy wybór dozowników.

Mydło w płynie vs mydło w kostce

Warto zwrócić uwagę na znaczącą przewagę mydła nad mydłem w kostce. Mydłem w kostce źle się myje i wyślizguje się z rąk. Ponadto konieczne jest okresowe mycie mydelniczki i jeszcze mydło w kostce rozpuszcza się gdy tylko nawet leży w mydelniczce i dostanie odrobiny wody.

Mydło w płynie Ligia zapach bzu – co zapewnia…

Najważniejszym atutem naszego produktu jest jego skuteczność w usuwaniu nawet uciążliwych zabrudzeń rąk przy jednoczesnej ich ochronie przeciwbakteryjnej. Kolejnym bardzo ważnym jest naturalnie fakt, że nie podrażnia ono skóry i w dodatku ją nawilża. Pozostawia jeszcze przy tym miły zapach bzu.

Poza tym mydło Ligia jest w świetnej cenie i w dużym opakowaniu, które na długo wystarczy.

Informacje logistyczne:

Sztuk na palecie: 114 szt.
Warstw na palecie: 3
Kartonów na warstwie: 38
Kod EAN produktu: 5 900 657 034 142
Indeks: P34140

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

Dołącz do nas na facebooku

Kontakt

Centrala

Tel: +48 61 877-03-31

Sekretariat

Tel: +48 61 877-18-71
kontakt@unia.pl

Dział Handlowy

Tel: +48 61 877-19-31
Fax: +48 61 878-07-75
d.s@unia.pl

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Katalog produktów Tytan

Katalog marek własnych