Odświeżacz do zmywarek Tytan Pearls 18g

Odświeżacz do zmywarek Tytan Pearls 18g jest doskonałym sposobem, zapewniającym świeżość w zmywarce.

Odświeżacz do zmywarek Tytan Pearls 18g – opis

Odświeżacz do zmywarek Tytan Pearls 18g, o zapachu cytryny odświeża zmywarkę czystym, orzeźwiającym zapachem. Dzięki specjalnemu podwójnemu zbiorniczkowi, przy każdym otwarciu zmywarki, uwalnia świeży i czysty zapach, który nie osadza się na naczyniach! Produkt wystarcza na około 60 cykli mycia zmywarki i jest łatwy w zastosowaniu. Wystarczy powiesić go na brzegu kosza zmywarki i cieszyć się miłym zapachem na długi czas.

Jak dobrze wiemy, zmywarka to urządzenie, które zdecydowanie ułatwia nam wiele czynności w codziennym życiu! Wygoda jaką nam zapewnia, jest nie do opisania. Mała, czy duża? Nie ma znaczenia! Taki sprzęt w naszych czterech kątach, poprawia nam humor, ale także jakość i komfort naszego życia! Proces mycia naczyń, który był niezwykle żmudny i nieprzyjemny, dzięki zmywarkom, został znacznie usprawniony. Sterty talerzy, kubków, misek, garnków i sztućców niech nie będą już wam straszne!

Wiadomym jest jednak, iż o sprzęty AGD należy dbać, dlatego przede wszystkim powinno zwracać się uwagę na środki czystości, które używamy. Sprzęty wymagają odpowiednich preparatów myjących — poczynając od płynów, przez nabłyszczacze, tabletki, kapsułki, proszki czy sole, na odświeżaczach kończąc, np. takich jak odświeżacz do zmywarek Tytan Pearls 18g, które zabezpieczają urządzenia, m.in. przed osadzaniem się kamienia.

Informacje logistyczne:

Sztuk w kartonie: 12
Sztuk na palecie: 2496
Warstw na palecie: 8
Kartonów na warstwie: 26
Kod EAN produktu: 5 900 657 630 108
Kod EAN kartonu: 5 900 198 630 100
Indeks: T63010

 

Należy zwrócić uwagę na środki czystości, które usuwają nieprzyjemny i  przykry zapach, a tym samym kamień i osady wapienne, powstające podczas licznych cykli mycia naczyń. Ponad to detergenty te, przystosowane są do pracy w specyficznych warunkach panujących w urządzeniu. Dlatego najlepiej wybierać preparaty tzw. 2-w-1. Dają nam one niesamowite rezultaty, już podczas pierwszego mycia. 

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu 

Dołącz do nas na facebooku

Kontakt

Centrala

Tel: +48 61 877-03-31

Sekretariat

Tel: +48 61 877-18-71
kontakt@unia.pl

Dział Handlowy

Tel: +48 61 877-19-31
Fax: +48 61 878-07-75
d.s@unia.pl

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Katalog produktów Tytan

Katalog marek własnych