P28230 żel do usuwania przypalen Tytan 500g

Aktywny żel do usuwania przypaleń Tytan 500g to produkt doskonałej jakości, dlatego też oferujemy go Państwu z pełną świadomością.

Aktywny żel do usuwania przypaleń Tytan 500g – opis

Aktywny żel do usuwania przypaleń jest produktem z rodziny środków przeznaczonych do usuwania uciążliwych przypaleń. Znajduje on zastosowanie przede wszystkim dlatego, że zawarte w nim detergenty anionowe szybko i skutecznie rozpuszczają powstałe przypalenizny. Doskonale radzą sobie jeśli chodzi o tłuszcz, mięso, ziemniaki, ryby, makaron itp. Problemu nie stanowią również pozostałe po gotowaniu naturalne barwniki np.: po kawie, herbacie, kaszy gryczanej itp.
W dodatku opracowana gęsta formuła żelu pozwala dłużej przylegać do czyszczonych powierzchni. Znacznie przedłuża to czas działania aktywnych środków w procesie czyszczenia.
Dlatego też aktywny żel do usuwania przypaleń Tytan przeznaczony jest do usuwania przypaleń powstałych w piekarnikach, na rusztach, patelniach, rondlach, garnkach, blachach do pieczenia lub prodiżach do ciast, naczyniach ceramicznych itp.
Nie niszczy powierzchni. Przywraca blask garnkom emaliowanym i ze stali szlachetnej, naczyniom ceramicznym i żaroodpornym.

Wybierz Tytan a nie pożałujesz

Ważnym aspektem jest to, że Aktywny żel do usuwania przypaleń Tytan 500g jest niezwykle wydajny. Daje się to zauważyć przy cieńszych warstwach przypaleń. Wówczas wystarczy jedynie odrobina żelu nałożona na przypalone miejsce. W przeciwieństwie do innych środków tu wystarczy odczekać i później łatwo zmyć razem z przypaleniem. Poza tym, produkt nasz jest bezpieczny dla czyszczonej powierzchni. Dzieje się tak dlatego, że nie wymaga szorowania, a także wnika jedynie w przypaloną warstwę a nie w czyszczoną strukturę naczynia, garnka czy piekarnika. Śmiało możemy go używać i nie zniszczy nam to emalii, czy teflonu.

Godny uwagi jest fakt, że aktywny żel Tytan spotyka się z bardzo dobrymi opiniami naszych klientów. Ich zadowolenie wynika z naszej troski o zaoferowanie wysokiej jakości produktu. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom oferując wygodę użytkowania środka i gwarantując zadowolenie, a przy tym jeszcze rozsądną cenę.

Wnioskując, aktywny żel Tytan to doskonały detergent do usuwania przypaleń. Z pewnością stanie się on nieodzownym atrybutem Pani/Pana domu i będzie stanowił niezbędny środek w procesie dbania o higienę w kuchni i nie tylko.

Informacje logistyczne:

Sztuk w kartonie: 18 szt.
Sztuk na palecie: 1080 szt.
Warstw na palecie: 5
Kartonów na warstwie: 12
Kod EAN produktu: 5 900 657 028 233
Kod EAN kartonu: 5 900 198 028 235
Indeks: P28230

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

Dołącz do nas na facebooku

Kontakt

Centrala

Tel: +48 61 877-03-31

Sekretariat

Tel: +48 61 877-18-71
kontakt@unia.pl

Dział Handlowy

Tel: +48 61 877-19-31
Fax: +48 61 878-07-75
d.s@unia.pl

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Dostarczamy nasze produkty między innymi do miast takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Rzeszów, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Gliwice, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Elbląg, Dąbrowa Górnicza, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Jaworzno, Słupsk, Jastrzębie Zdrój, Nowy Sącz, Jelenia Góran, Siedlce, Mysłowice, Piła, Konin, Piotrków Trybunalski, Ostrów Wielkopolski, Lubin, Inowrocław, Suwałki, Stargard, Gniezno, Ostrowiec Świętokrzyski, Siemianowice Śląskie, Głogów, Pabianice, Żory, Pruszków, Leszno, Zamość, Łomża, Tarnowskie Góry, Ełk, Tomaszów Mazowiecki, Chełm, Mielec, Tczew, Kędzierzyn-Koźle, Przemyśl, Stalowa Wola, Biała Podlaska, Bełchatów, Świdnica, Będzin, Zgierz, Piekary Śląskie, Racibórz, Legionowo, Ostrołęka, Rumia, Piaseczno, Świętochłowice, Wejherowo, Sopot, Tarnowo Podgórne, Konstancin, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Skierniewice, Starachowice, Starogard Gdański, Puławy, Tarnobrzeg, Kołobrzeg, Krosno, Radomski, Dębica, Otwock, Ciechanów

Katalog produktów Tytan

Katalog marek własnych