Dwufazowa kostka do wc Tytan morski koszyczek

 

Dwufazowa kostka do WC Tytan morski koszyczek 40 g jest doskonałym wyborem dla każdej toalety.

Dwufazowa kostka do WC Tytan morski koszyczek – opis.

Miejscem, w którym zdecydowanie i szczególnie należy dbać o czystość, jest toaleta. Z racji tego jest szczególnie narażona na szybki i nieustanny rozwój szkodliwych zarazków, bakterii, grzybów i pleśni.

Dwufazowa kostka do WC Tytan przeznaczona jest do urządzeń sanitarnych. Specjalnie dobrana kompozycja składników pozwala na osiągnięcie potrójnego działania. Kostka czyści, odświeża i pozostawia obfitą pianę. Kostka do WC jest wynalazkiem niemal równie rewolucyjnym jak toaleta ze spłuczką. Pojawiła się w połowie lat 60-tych XX wieku. Całkowicie odmieniła standardy higieny i czystości. Ponadto poprawiła warunki sanitarne w toaletach i zaoszczędził szorowania.

Dwufazowa kostka do WC Tytan zawieszana w specjalnym koszyczku odświeża oraz w niewielkim stopniu czyści wnętrze muszli. Również często kostka do wc zawiera substancje, które zapobiegają osadzaniu się kamienia. Kamień, jak wiadomo niszczy urządzenie oraz może  ułatwiać rozwój bakteriom i grzybom. Dzięki zawieszce do WC nasza toaleta będzie zawsze świeża, czysta, a nieprzyjemny zapach szybko się ulotni. Wynika to z faktu, że za każdym spłukaniem woda zamieni się w płyn oddziałujący na powierzchnię muszli. Poza tym, że oczyści ją i zdezynfekuje to jeszcze pozostawi świeży zapach na dłużej bez konieczności używania płynu do WC.

Kostka do WC – działanie.

Nasza kostka do WC ma dwie fazy działania. W pierwszej dezynfekuje i czyści, w drugiej barwi wodę i odświeża toaletę. Dzięki temu mamy kompleksową ochronę toalety i rzadziej sięgamy po szczotkę do czyszczenia toalet. Stąd bezpośrednio wynika nasze zadowolenie, że oferujemy Państwu tak nowatorski produkt. Również Państwo będą zadowoleni z użycia naszej kostki. Po jej zastosowaniu nie zamienisz już jej na inną, chyba że tylko zmienisz zapach, by uniknąć monotonii.

Dwufazowa kostka do WC Tytan morski koszyczek gwarantuje czystość, ochronę przed bakteriami oraz miły morski zapach po każdym spłukaniu. Co za tym idzie, uprzyjemni Ci to każdy pobyt w toalecie.

Informacje logistyczne:

Sztuk w kartonie: 24 szt.
Sztuk na palecie: 3360 szt.
Warstw na palecie: 10
Kartonów na warstwie: 14
Kod EAN produktu: 5 900 657 510 301
Kod EAN kartonu: 5 900 198 510 303
Indeks: T510300

 

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Dołącz do nas na facebooku

Kontakt

Centrala

Tel: +48 61 877-03-31

Sekretariat

Tel: +48 61 877-18-71
kontakt@unia.pl

Dział Handlowy

Tel: +48 61 877-19-31
Fax: +48 61 878-07-75
d.s@unia.pl

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Katalog produktów Tytan

Katalog marek własnych