P13400 emulsja samopołyskowa do podłóg Tytan 450g

Emulsja do podłóg Tytan 450g jest doskonałym środkiem do podłóg w bardzo atrakcyjnej cenie.

Emulsja do podłóg Tytan 450g  – opis

Emulsja do podłóg Tytan 450g opracowana jest na bazie wysokiej jakości komponentów gwarantujących długotrwałą ochronę i wysoki połysk. Tworzy warstwę ochronną, zabezpiecza przed osiadaniem brudu i ścieraniem powierzchni. Emulsja do podłóg Tytan 450g przeznaczona jest do pielęgnacji i konserwacji podłóg z tworzyw sztucznych, podłóg drewnianych i malowanych, parkietów, mozaiki drewnianej, podłóg z płytek ceramicznych.

Emulsja Tytan może służyć do czyszczenia i konserwacji mniejszych powierzchni w mieszkaniach ale może również być używana do większych powierzchni magazynowych czy biurowych. Również z powodzeniem można go stosować do powierzchni restauracyjnych. Dzięki swojej doskonałej formule zapewnia ochronę i wysoki połysk na długo i nadaje podłodze piękny wygląd. Sprawia to że mamy wielu zadowolonych klientów, którzy wracają do naszego sklepu i sięgają ponownie po nasz produkt.

Emulsja Tytan – działanie

Jednak aby cieszyć się dłużej z połysku i pięknego wyglądu podłogi, przed nałożeniem należy oczyścić jej powierzchnię. W przypadku pierwszego użycia dobrze jest też odtłuścić ją. Po odtłuszczeniu trzeba dokładnie umyć podłogę. Można to zrobić naszym zmywaczem do podłóg. Znajdą go Państwo również w naszym sklepie.

W przypadku miękkiego lub porowatego drewna użyj dwóch warstw emulsji. Pierwsza pokryje nierówności a dopiero druga nada Twojej podłodze blasku. Z tym, że drugą nałóż po ok. 40 min od nałożenia pierwszej. Aby nadać podłodze jeszcze lepszy połysk, możesz nałożyć trzecią warstwę emulsji. Jeśli zależy Ci tylko na antypoślizgowości i satynowym wyglądzie, zostań przy pierwszej warstwie.

Nasza emulsja jest rozwiązaniem dla wygodnych a nawet leniwych odbiorców. A to dlatego, że dzięki podłogę możesz myć rzadziej i nie przejmować się, że wygląda już źle. Piękny wygląd Twojej podłogi będzie długo cieszył Twoje oko. Przy tym nie napracujesz się jakoś bardzo mocno.

Wybierz na początek mniejszą butelkę 450g by sprawdzić, czy nasz produkt Ci odpowiada oraz gdy masz mniejszą powierzchnię do umycia i pielęgnacji. Jeśli już się zdecydujesz, a gwarantujemy, że tak będzie, zastanów się nad kupnem większego opakowania 5kg.

Dziękujemy i zachęcamy do zakupu.

Informacje logistyczne:

Sztuk w kartonie: 20 szt.
Sztuk na palecie: 1000 szt.
Warstw na palecie: 5
Kartonów na warstwie: 10
Kod EAN produktu: 5 900 657 013 406
Kod EAN kartonu: 5 900 198 013 408
Indeks: P13400

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

Dołącz do nas na facebooku

Kontakt

Centrala

Tel: +48 61 877-03-31

Sekretariat

Tel: +48 61 877-18-71
kontakt@unia.pl

Dział Handlowy

Tel: +48 61 877-19-31
Fax: +48 61 878-07-75
d.s@unia.pl

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Katalog produktów Tytan

Katalog marek własnych