Krążek kostka do spłuczki barwiąca wodę Tytan Blue Water 50g

kostka do spłuczki Tytan blue water 50g

Krążek kostka do spłuczki barwiąca wodę Tytan Blue Water jest doskonałym dodatkiem dla czystej i pachnącej toalety i jest w atrakcyjnej cenie.

Krążek kostka do spłuczki barwiąca wodę Tytan Blue Water – opis.

Krążek kostka do spłuczki Tytan Blue Water czyści, odświeża, a także zapobiega osadzaniu się kamienia. Jest bardzo prosta w użyciu, wystarczy włożyć ją do spłuczki. Dodatkowym atutem kostki Blue Water jest fakt, że barwi wodę na niebiesko, co zwiększa zdecydowanie walory estetyczne.

Polecana jest do utrzymania właściwego poziomu higienicznej czystości zbiornika i muszli WC, nie niszczy flory bakteryjnej w zbiornikach i szambach przydomowych. Myje, odświeża, działa samoczynnie, usuwa zabrudzenia, chroni zbiornik przed osadzaniem się zabrudzeń i kamienia. Dodatkowo nadaje efekt błękitnej wody. Działa nad i pod powierzchnią wody.

Krążek kostka do spłuczki Tytan – działanie.

Produkt zawiera: kwas benzenosulfonowy, C10-13 pochodne alkilowe, sole sodowe, kwas siarkowy, mono C12-18 alkylowe estry, sole sodowe, amidy kwasów tłuszczowych C12-18 i C18, MEA, Limonene, octan p-ment-1-en-8-ylu. Tak dobrane składniki zapewnią długotrwałe i kompleksowe działanie w Twojej toalecie po każdym spłukaniu. Co za tym idzie, muszla i spłuczka będzie czysta i będzie biło od niej morską świeżością. Tak więc krążek nasz jest doskonałym dodatkiem dla utrzymania czystości i pięknego zapachu w toalecie. Każde spłukanie wprawi Twoją toaletę w idealny stan świeżości i będzie dbać o jej sterylność. Wszelkie drobne zanieczyszczenia i zarazki unicestwi krążek po naciśnięciu magicznego przycisku spłuczki. Chroni również zbiornik, czego nie osiągniesz stosując samą zawieszkę lub płyn do WC.

Kostkę stosuje się jako uzupełnienie tradycyjnych płynów do mycia toalet. W momencie zaniku koloru wody należy zmienić kostkę na nową, gdyż znaczy to, że się skończyła.

Dlaczego krążek kostka do spłuczki Tytan…

Produkt nasz jest innowacyjnym i bardzo wygodnym rozwiązaniem, które świetnie i efektywnie wspomoże Cię w utrzymywaniu higieny w toalecie. Dodatkowo cena krążka sprawi, że jeszcze chętniej skorzystasz z jej niesamowitego wpływu na czystość i świeżość toalety.

Informacje logistyczne:

Sztuk w kartonie: 20 szt.
Sztuk na palecie: 6000 szt.
Warstw na palecie: 10
Kartonów na warstwie: 30
Kod EAN produktu: 5 900 657 530 101
Kod EAN kartonu: 5 900 198 530 103
Indeks: T53010

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

Dołącz do nas na facebooku

Kontakt

Centrala

Tel: +48 61 877-03-31

Sekretariat

Tel: +48 61 877-18-71
kontakt@unia.pl

Dział Handlowy

Tel: +48 61 877-19-31
Fax: +48 61 878-07-75
d.s@unia.pl

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Dostarczamy nasze produkty między innymi do miast takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Rzeszów, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Gliwice, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Elbląg, Dąbrowa Górnicza, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Jaworzno, Słupsk, Jastrzębie Zdrój, Nowy Sącz, Jelenia Góran, Siedlce, Mysłowice, Piła, Konin, Piotrków Trybunalski, Ostrów Wielkopolski, Lubin, Inowrocław, Suwałki, Stargard, Gniezno, Ostrowiec Świętokrzyski, Siemianowice Śląskie, Głogów, Pabianice, Żory, Pruszków, Leszno, Zamość, Łomża, Tarnowskie Góry, Ełk, Tomaszów Mazowiecki, Chełm, Mielec, Tczew, Kędzierzyn-Koźle, Przemyśl, Stalowa Wola, Biała Podlaska, Bełchatów, Świdnica, Będzin, Zgierz, Piekary Śląskie, Racibórz, Legionowo, Ostrołęka, Rumia, Piaseczno, Świętochłowice, Wejherowo, Sopot, Tarnowo Podgórne, Konstancin, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Skierniewice, Starachowice, Starogard Gdański, Puławy, Tarnobrzeg, Kołobrzeg, Krosno, Radomski, Dębica, Otwock, Ciechanów

Katalog produktów Tytan

Katalog marek własnych